TIANDE.sk
+421 903 709 998

VITAJTE V TIANDE.SK

SME PRVÉ SERVISNÉ CENTRUM NA SLOVENSKU

Spoločnosť TianDe bola založená v roku 2007 a je  príkladom modernej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá sa vydala cestou sieťovej distribúcie. Základom jej sortimentu  sú výrobky pre starostlivosť o pleť, vlasy a pokožku celého tela s estetickým zameraním. Kozmetické výrobky sú vyrábané v štátnych podnikoch Číny a Ruska.

Výroba produktov spoločnosti TianDe splňuje medzinárodné štandardy kvality ISO 9001:2000. Hodnotenie účinnosti a kvality kozmeceutických prostriedkov je v súlade so všetkými pravidlami a metodikou vypracovanou pre farmaceutické prípravky, certifikovanými  certifikátom GMP. Produkty firmy TianDe majú vysokú ekologickú kvalitu, ktorá bola v roku 2014 ocenená medzinárodnou ekologickou organizáciou.

Koncepciu kozmetiky TianDe tvoria najnovšie kozmeceutické receptúry zamerané na udržanie a obnovenie vlastných mechanizmov pokožky. Tieto prostriedky majú na kožu imodulačný účinok spočívajúci v tom, že pôsobia na príčinu problému a nie na následok. Pomáhajú pokožke samostatne sa vysporiadať s narušením životných procesov na bunkovej úrovni. Kladú si za cieľ zvýšiť ochrannú funkciu kože nie vykonávať túto funkciu za ňu. V produktoch sú spojené vedomosti z dávnej čínskej medicíny a najnovšie vedecké poznatky a technológie, čo poskytuje možnosť pre riešenie aj tých najzložitejších úloh.

V každom produkte je 15-19% aktívnych prírodných látok, extraktov z liečivých byliniek, éterických olejov, kvetov, ovocia, ktoré sú pestované len v ekologicky čistých oblastiach Číny a Tibetu. Zbierajú ich vyškolený odborníci v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára. Voda používaná v kozmetických prípravkoch sa získava z liečivých prameňov, z morských hlbín, a čistí sa pomocou membránových technológií. Obohacuje sa výživnými látkami a stopovými prvkami.

Všetky výrobky predávané na Slovensku sú riadne certifikované v ŠZÚ a nie sú testované na zvieratách.

Krása si žiada starostlivosť, bez nej krása umiera, aj keby bola jej tvár ako tvár samotnej Venuše.                   

Ovidius.

Máte otázky?Napíšte nám